+ 90 (212) 337 11 00
inforgn@cmcturkey.com

HABERLER

RGN Kurucusu Gonca Ergün’ün Başarı Hikayesi TRT Haber Ekranlarındaydı!

06.04.2015

 

Her hafta Şenay Akay’ın sunumuyla başarılı girişimci kadınların hikayelerini ekranlara aktaran “Girişimci Kadınlar” programı bu hafta RGN Kurucusu Gonca Ergün’ün başarı hikayesini konu aldı. 

 
Gonca Ergün, bir hukuk bürosunda çalışırken nasıl girişimci olduğunu ve yaşadığı zorluklara direnerek azmi sayesinde devasa bir işletmenin sahibi olma süreçlerini TRT Haber ekranlarında anlattı. Gonca Ergün “Her kaybettiğimde daha da güçlü kalktım ve zaman içinde tecrübeler ve başarılar sizi güçlendiriyor” diyerek, girişimci olmak isteyen kadınlara adeta ışık tutuyor.
 
Yaklaşık 15 yıl evvel sekreter olarak başladığı iş hayatına, yüzlerce kişiye iş imkanı yaratarak devam eden Gonca Ergün, bugün Türkiye’nin en kapsamlı borç bilgilendirme çağrı merkezlerinden biri olan ve alacaklı kurumlar ile borçlular arasında bir köprü oluşturarak, mağduriyeti memnuniyet haline dönüştüren RGN İletişim Hizmetleri’nin sahibidir.
 
Gonca Ergün’ün yıllardır başarıyla yürüttüğü alacak tahsilatına dönük çağrı merkezi şirketini nasıl oluşturduğu ve nasıl başarılı olduğunu, hayat hikâyesinden kesitlerle Girişimci Kadınlar programını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.