+ 90 (212) 337 11 00
inforgn@cmcturkey.com

Neden RGN?

Çözüm Üretmeyi Seviyoruz...

• Müşteri Odaklı Yaklaşım; Çünkü alacak yönetimi özel bir uzmanlık gerektirir. Alanında uzman olmayan kişiler tarafından yapılan tahsilatlar  sonunda borçlular küstürülebilir ve borçlular sonsuza dek kaybedilebilir. Oysa onlar, müşterimizin müşterisidirler, zarar giderilirken onların kaybedilmemesi gerekir. RGN olarak borçlunun değerini bilen ve şirketinizin marka değerine zarar vermeden operasyon yöneterek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir şirketiz.
 
• Kaliteli Hizmet; Müşterilerimize dolayısıyla müşterilerimizin müşterilerine sunduğumuz her türlü hizmette kaliteyi hedef alırız, bunu yapabildik mi yi hep arkamıza dönüp bakarak izleriz.
 
• Bilgi Güvenliği & Gizliliği; Müşterilerimizin ve onların müşterilerinin bilgileri gizlidir. Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimiz sayesinde bu gizliliği en üst seviyede sağlarız.
 
• Nitelikli & Yetkin Bir Ekip; Hedeflerimize ulaşmak profesyonel kadromuzun yaymış olduğu dinamizm ve yakaladıkları sinerji ile sürekli gelişim için gösterdiğimiz çaba ile gerçekleşir. Birbirine inanan, saygı ve maksimum özveriyle çalışan bir ekip.
 
• Maaliyet Avantajı; Donanımlı insan kaynağımız, gelişmiş teknolojimiz ve alt yapımız, müşterilerimize özel çözüm planlarımız ile maaliyet avantajı sağlıyoruz.  Başarı yoksa masraf da yok prensibiyle, kazan kazan politikası ışığında yürüyoruz.