+ 90 (212) 337 11 00
inforgn@cmcturkey.com

Hakkımızda

2009 yılında kurulan RGN, kurumlara ve KOBİ lere yönelik alacak yönetimi, tahsilat hatırlatma hizmetleri ve süreç yönetimi operasyonlarını yönetmektedir.  RGN kendi pazarında en yüksek performanslı, sürdürülebilir projeler kurgulayabilen ve güvenilir bir şirkettir.

RGN, sadece “Alacak Tahsilatı” alanında hizmet vererek uzmanlığını yüksek performanslı ve sürdürülebilir kılmaktadır. 

Alacak tahsilatının en önemli iki unsuru olan istihbarat ve ikna konusunda,  RGN kanıtlanmış başarılarıyla Türkiye nin tercih edilen bir şirketidir. Alacak yönetimi yapmak için sahip olunması gereken deneyim, bilgi, yetkinlik ve uzmanlık RGN bünyesinde toplanmıştır. RGN tahsilat yönetimi dışında başkaca bir hizmet vermeyerek, odaklandığı bu alanda kaliteli ve katma değerli hizmetleriyle tanınmaktadır. 

Kurulduğu günden bugüne uzun soluklu güvene, bilgiye, üstün hizmet kalitesine ve katma değerli süreçlere dayalı iş modeli ile hizmet veren RGN,  alacak tahsilatı yönetiminde tüm kurumların en yakın iş ortağıdır. 

RGN, 2017 yılının Aralık ayında tüm hisseleriyle CMC Türkiye sahipliğine geçmiştir. RGN, başarılarıyla anılan çalışmalarına CMC nin iştiraki olarak devam etmektedir. 

RGN, Çağrı Merkezleri Derneği üyesidir.